Wynajem długoterminowy auta

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie dedykowane dla firm, które chciałyby zapewnić sobie dużą flotę bez jednoczesnych nakładów na zakup aut. Jest to kompleksowe i opłacalne rozwiązanie, którego zalety pokrótce ci przedstawimy.

Dla kogo może być dobrym pomysłem wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy auta to rozwiązanie świetnie sprawdzające się w przypadku przedsiębiorstw, które potrzebują sporej, nowoczesnej floty, a jednocześnie nie mają możliwości lub też nie chcą decydować się na kosztowny zakup, jakim jest inwestycja w kilka czy kilkanaście samochodów. Wynajem pozwala na wyposażenie pracowników w samochody, które odpowiadać będą statusowi firmy, a równocześnie zapewnia szereg korzyści i ułatwia korzystanie z całej floty. Dlatego też sprawdzi się szczególnie w rozwijających się szybko przedsiębiorstwach, a także w tych, które nie chcą z jakiegoś powodu zamrażać pieniędzy. Jest to także rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i bezproblemowe korzystanie z pojazdów.

Stałe koszty

Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet korzystania z wynajmu długoterminowego floty samochodów jest stałość ponoszonych kosztów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz okres leasingu, czy też jesteś na jego końcu, koszty te się nie zmieniają.

Co więcej, w porównaniu do wydatków ponoszonych podczas eksploatacji własnego auta, w przypadku wynajmu nie następują żadne fluktuacje. Wszystko dlatego, że cena poszczególnych działań serwisowych zostaje uśredniona do optymalnego poziomu. Podczas gdy w przypadku własnej floty będziesz musiał liczyć się z jednokrotnym wzrostem kosztów, na przykład w trakcie napraw, serwisowania czy choćby wymiany opon, podczas wynajmu wszystkie te działania zostaną uwzględnione w stałej cenie.

Bezproblemowe używanie

Kolejna zaleta wynajmu długoterminowego to brak zmartwień i minimum działań własnych, na które będziesz musiał znaleźć czas. Wynajem oznacza pełną obsługę twojej floty samochodów, w tym między innymi usługi Assistance, wszystkie niezbędne naprawy, a także wymianę opon i ich przechowywanie. Dzięki temu nie musisz nawet posiadać miejsca na zestaw opon do każdego pojazdu, co na pewno ułatwi ci rozplanowanie przestrzeni w firmie. Co więcej, nawet w razie kolizji będziesz cały czas wspierany za pomocą samochodu zastępczego czy też atrakcyjnych i szybkich likwidacji szkód.

Dokładnie dostosowana do twoich potrzeb oferta

Wynajem auta możesz łatwo dopasować do własnych potrzeb i możliwości finansowych przedsiębiorstwa. Będziesz mógł sięgnąć po dokładnie te moduły, które najbardziej cię interesują, a cały proces decyzyjny podejmiesz we współpracy z doświadczonym doradcą. Dzięki temu cała oferta zostanie indywidualnie sprecyzowana, a ty uzyskasz dokładnie taką flotę, jaką chcesz mieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here