Przybornik

 

XTB Broker.pl - Tak jak widzisz inwestuję również na Forex. Broker z jakiego korzystam to firma XTB. Jest to Polski Broker z wieloletnim doświadczeniem na rynku na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z ich usługi jak i czuję się bezpiecznie jeśli chodzi o depozyt. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat kliknijcie w link który przeniesie was na ich stronę.

Kantor Alior.pl - podczas pobytu za granicą korzystałem właśnie z tego konto i jestem bardzo zadowolony z niego. Brak opłaty za konto szybka wymiana gotówki. Dobry kurs wymiany jak również możliwość wyrobienia karty w danej walucie.

Kontomierz.pl - prowadzę w tym programie swój budżet domowy. Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze, na bieżąco monitorujemy nasze wydatki. Wystarczy tylko zaimportować historię z banku a od razu będziemy wiedzieć na co wydaliśmy i ile. Jeśli przekroczymy zaplanowany budżet program od razu nam o tym przypomina.

BitBay.pl - platforma na której handluję krypto walutami takimi jak Bitcoin, Ethereum i wiele innych. Założycielem jest Polska firma. A najważniejsze że handel odbywa się na realnym rynku.

"Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów."