Projekt Forex 100% konta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt zacząłem miesiąc temu, w którym założyłem sobie że spekuluję przez 10 prób tylko o 100% konta. Zasady były takie że gram max depo startowałem zawsze od 100 zł . Take Profit ustawiałem na 100 % depo a SL zazwyczaj pod pinbarem pod który zagrywałem.

Strategia to Price Action głównie pod trend i sygnały jak pinbar, insidebar, SL zawsze pod formacjami. I jak ugrałem 100% konta wypłata i znowu od sumy startowej a jak SL to dopłacałem do 100 zł.

Na 10 prób 4 x 100% konta a 6 razy SL wpłaciłem łącznie 372 zł a Saldo końcowe to 450 zł po 10 próbach. Czyli do przodu pond 20% w miesiąc. Muszę jeszcze udoskonalić ten system, ogólnie widzę że mam problem z overtradingiem.

Za dużo pozycji było na Oil WTI, raz nie poszło chciałem się odegrać i tak straciłem 2 pierwsze próby. Widzę że ja potrzebuję SL bo jak nie idzie to nie potrafię wyjść z ręki z pozycji bo ciągle jest nadzieje że jedna się odwróci w moją stronę.

Ogólnie spekuluję na Platformie XTB i jest bardzo zadowolony. Transakcję wchodzą od razu nie ma jakiś fakey wybić SL ani żadnych zawieszeń systemu.

Jak na pierwszy raz myślę że dobry wynik przymierzam się następnym razem zacząć od 1000 zł więc zobaczymy jak wyjdzie.

pozdrawiam S.

Jak podobał Wam się artykuł śmiało komentujcie będzie mi miło. I proszę o polubienia strony na FB i udostępnianiu na żeby więcej osób mogło go przeczytać. Gdyby ktoś miał pytanie bardziej szczegółowe o strategię to chętnie odpowiem.

Zostaw Komentarz

Zapisz się do naszego newslettera!