Podsumowanie blogowania Listopad

Od jakiegoś czasu zacząłem śledzić statystyko w Google Analitics i postanowiłem się podzielić nimi.

Myślę że dla każdego blogera najbardziej motywujące jest to że ktoś zaczyna czytać jego wypociny. W końcu nie piszemy tylko dla siebie. Dodatkowo miło jest jak ktoś jeszcze skomentuje dany wpis lub taki wpis może pomóc rozwiązać jakiś problem bądź podpowiedzieć w różnych sytuacjach.

Ok dość gadania przejdźmy do statystyk okres obejmuje od 1 do 30 listopada. Moje statystki mogą być dla kogoś śmieszne ale mnie i tak cieszą że ktoś jednak zagląda na mojego bloga.


Bloga w całym listopadzie odwiedziło 334 użytkowników 🙂 i średni czas to 3 minuty trzeba pisać chyba bardziej interesujące treści :). Największe skoki oczywiście były podczas dodawania postów.

Dodatkowo powstało 3 wpisy i pod nimi 20 komentarzy, nic tak nie motywuje jak zapytania i konwersja pod treścią.

Również  na dzień dzisiejszy jest 131 polubień na FB i drugie tyle osób obserwujących.

Mam nadzieję że już tylko będziemy rośli w coraz większą siłę :).

 

pozdrawiam S.

2 komentarze

  1. Karol Bankowy

    Grudzień 13, 2017 at 7:49 am

    Zdecydowanie warto śledzić takie statystyki, tym bardziej że Google udostępnia Analyticsa za darmo. Podstawa do sięgnięcia sukcesu w oglądalności to oczywiście ciekawe, wyczerpujące artykuły ale również systematyczność ich zamieszczania. Przy tym wszystkim warto również zadbać o promocję bloga, a tutaj najlepiej sprawdzają się profile społecznościowe a więc FB czy Twitter. Pozdrawiam 😉

  2. Bartosz Gomułka

    Grudzień 15, 2017 at 5:13 pm

    Super podsumowanie. Ja z tego co zauważyłem, to jest jedna zasada – jak masz content, to się wybijesz, prędzej czy później – a Twój blog zdecydowanie go ma. Pozdrawiam.

Zostaw Komentarz

Zapisz się do naszego newslettera!