O mnie

Witam wszystkich mam na imię Sebastian. Jestem mężem i tatą leciutko po 30.

Stworzyłem tego bloga aby pokazać swoją drogę do Wolności Finansowej .

Zamierzam pokazać jak od 0 zł w ciągu 5 lat zarabiam 1.000.000 zł po przez różne formy inwestowania.

Ten blog będzie dla mnie jak dziennik w którym będę opisywał wszystkie swoje poczynania inwestycyjne.

Pokażę również jak można oszczędzać i zbierać kapitał na inwestowanie , uwierzcie że każdego z nas jest wstanie odłożyć parę złotych miesięcznie.

Jeśli zastanawiasz się

  • skąd wziąć pieniądze na inwestycje?
  • jak oszczędzać?
  • w co inwestować?
  • jakie dodatkowe źródła przychodu pozyskać?
  • jak wyjść z sytuacji trudnej finansowo?

To ten blog jest dla Ciebie. Na podstawie moich poczynań będziecie mogli dobierać swoją strategię inwestowania i oszczędzania pod siebie.

Jeśli zobaczycie na moim blogu link do jakiegoś produktu możecie być pewni że podpisuję się pod nim w 100% i najprawdopodobniej sam z niego korzystam. W zamian mogę otrzymać drobną prowizję jeśli zdecydujesz się podpisać umowę korzystając z linku z mojej strony.

A i jeszcze jedna sprawa.  Warto jeszcze żebyś wiedział, że treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam S.