Jak kupić mieszkanie za 10.900 zł ???

Jak kupić mieszkanie za 10.900 zł .

Tak jak pisałem już wcześniej blog jest poświęcony różnym formom inwestowania. Dlatego dzisiaj opisuję jedną z ciekawszych według mnie ofert inwestowania w nieruchomości.

Jak kupić mieszkanie za 10.900 zł każdy pewnie się zastanawia, ale jest taka opcja. Mzuri CFI bo tak nazywa się firma dzięki której możemy inwestować grupowo w kupno nieruchomości już od 10.900 zł bo taki jest najmniejszy próg wejścia w inwestycję.

Mzuri Crowdfund Investing (Mzuri CFI) to nowy koncept oparty na inwestowaniu grupowym, który umożliwia inwestowanie w nieruchomości osobom posiadającym niewielki kapitał. Wystarczy już kwota 10.900 zł aby móc zacząć wspólnie inwestować i czerpać korzyści z wynajmu.

Koncept Mzuri CrowdFund Investing jest realizowany poprzez powoływanie inwestycyjnych spółek celowych – Mzuri CFI (x…). W tej chwili przystępować można do Mzuri CFI 2, pozostałe spółki zakończyły już nabór Inwestorów.

Każda ze spółek może mieć nieco odmienną strategię:

  • zakup i remont kamienicy w celu sprzedaży mieszkań (to jest strategia pierwszej spółki Mzuri CFI 2 oraz czwartej Mzuri CFI 4),
  • zakup i remont kamienicy w celu długoterminowego wynajmu mieszkań,
  • zlecenie budowy nowej czynszówki w celu sprzedaży mieszkań (to jest strategia piątej spółki Mzuri CFI 5, która jest aktualnie w przygotowaniu),
  • zlecenie budowy nowej czynszówki w celu długoterminowego wynajmu mieszkań,
  • budowa portfela mieszkań na wynajem w celu regularnego wypłacania zysków z czynszu najmu (to jest strategia drugiej spółki Mzuri CFI2)
  • flipping mieszkań połączony z budową portfela mieszkań na wynajem, re-inwestowanie zysków przez kilka lat w celu pomnożenia majątku, rozpoczęcie wypłacania zysków po okresie zakumulowania kapitału (to jest strategia trzeciej spółki Mzuri CFI ALfa)
  • inne przykłady strategii, możliwe również wykorzystanie kilku z powyższych strategii w jednym modelu

 

Dodam że zwrot z inwestycji z Mzuri CFI 1 wyniósł 13,6% przy zakładanym 8%. Na stronie Mzuri jest formularz kontaktowy jak byście chcieli wiedzieć dodatkowe szczegóły zostaną one przesłane indywidualnie na @.

Myślę że jest to bardzo ciekawa forma inwestowania porównując ją dzisiaj z lokatami bądź innymi formami. A tutaj niewielkim kosztem może stać się posiadaczem części nieruchomości.

 

Jak by ktoś potrzebował więcej informacji zapraszam do kontaktu jak również komentowania.

 

pozdrawiam S.

Zostaw Komentarz

Zapisz się do naszego newslettera!