Kredyt dla firm bez bik

Nareszcie udało ci się osiągnąć swój biznesowy cel. Odkąd pamiętasz pragnąłeś zrezygnować z normalnej pracy na etat i przenieść się na „swoje”, zakładając firmę związaną z tą branżą, w której jesteś prawdziwym ekspertem i w której kształciłeś się i doszkalałeś już od wielu lat. Zaryzykowałeś i twój biznes został zarejestrowany. Stało się to już kilka miesięcy temu i w pierwszej kolejności przewidywałeś, że dość szybko będziesz mógł zarobić na prowadzenie biznesu, ale niestety tak się nie stało. Nie zdołałeś przygotować się na wszystkie wydatki. Być może też dopiero teraz widzisz, co takiego zapewniłoby twojej firmie lepszy rozwój, a jako że każda taka rzecz kosztuje, potrzebujesz zdecydowanie dodatkowej gotówki i zastanawiasz się, skąd teraz mógłbyś ją zrobić. Nie chcesz przecież ponownie podejmować się normalnej pracy. Nie masz na to czasu, bo kierowanie firmą pochłania całą twoją energię, dlatego gdy już wracasz do swojego domu, marzysz tylko i wyłącznie o czystym odpoczynku. Dodatkowe pieniądze zapewniłby ci jednak kredyt dla firm bez bik. Być może nawet próbowałeś już wziąć jakąś pożyczkę na firmę, ale po usłyszeniu kilku odmów, stwierdziłeś, że nie masz do tego prawa. Tak jednak nie jest. Weź zatem sprawy w swoje ręce i zadbaj o swój biznes tak, by w przyszłości nie musieć interesować się żadnymi propozycjami kredytów. Nie czuj się gorzej z tym, że teraz taka pożyczka jest ci niezbędnie potrzebna. Ogromna ilość przedsiębiorców bierze ją już pierwszego dnia działalności firmy. Czasem bez takich dodatkowych pieniędzy po prostu nie da się nią pokierować w sposób właściwy i doprowadzający do tych pierwszych zysków.

Mogło się również zdarzyć i tak, że mimo iż rzeczywiście od dawien dawna myślałeś o własnej firmie, wciąż jeszcze nie udało ci się jej nawet zarejestrować. Brakuje ci na to pieniędzy. Przygotowałeś sobie ogólny kosztorys i zapisałeś na kartce wszystkie opłaty, które będziesz musiał ponieść jeszcze zanim firma zaistnieje na rynku, a gdy porównałeś je do stanu swojego konta bankowego, od razu dopadło cię silne uczucie zniechęcenia. Jesteś tym wszystkim po prostu sfrustrowany. Pracujesz od kilkunastu lat i teoretycznie zarabiasz całkiem spore pieniądze, ale przez ciągłe wydatki i konieczność utrzymywania kilkuosobowej rodziny, twoje konto pod koniec każdego miesiąca osiąga wartość bliską zeru. Nie jesteś w stanie wykopać tych dodatkowych pieniędzy spod ziemi, ale możesz oczywiście je pożyczyć. Kredyt dla firm bez bik pozwoli ci na wynajem odpowiedniego lokalu użytkowego lub nawet na jego zakup, wyposażenie placówki firmowej, zatrudnienie pracowników i opłacenie pierwszych podatków (m.in. ZUS-u). Dzięki niemu od samego początku będziesz mógł również zainwestować chociażby w minimalną kampanię marketingową, aby od razu zareklamować swoją firmę, towary lub usługi, dzięki temu dość szybko doczekując się pierwszych zysków. A to one z kolei sprawią, że bez trudu będziesz spłacać wszystkie raty kredytu. Pożyczki są czymś dobrym. Trzeba tylko umiejętnie z nich korzystać.

Ustalmy wszystko od początku. Wydaje ci się, że masz naprawdę świetny pomysł na biznes. Koniecznie chcesz go zrealizować i koniecznie chcesz to zrobić jak najszybciej. Nie zamierzasz czekać na ten moment w swoim życiu, w którym akurat dorobisz się większych pieniędzy i przeznaczysz je w całości na zarejestrowanie, utworzenie i rozreklamowanie swojej nowej firmy. Wiesz zresztą, że taki moment może po prostu nigdy nie nastąpić, zwłaszcza jeśli masz jeszcze wiele innych zobowiązać finansowych i to ty jesteś głową rodziny, która zapewnia utrzymanie jeszcze kilku innym osobom. Nie szukaj też pieniędzy u swoich znajomych czy rodziny. O ile chodziłoby o pożyczkę rzędu kilkuset złotych, mógłbyś rzeczywiście wziąć ją od swoich bliskich, ale w przypadku kredytów na kwoty kilku czy kilkunastu tysięcy złotych lepiej załatwiać formalności z bankami lub instytucjami pozabankowymi. To właśnie do nich powinieneś zajść, aby już niedługo otrzymać potrzebny ci kredyt dla firm bez bik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here