Jak kupić mieszkanie za 10.900 zł ???

Categories Nieruchomości

Jak kupić mieszkanie za 10.900 zł .

Tak jak pisałem już wcześniej blog jest poświęcony różnym formom inwestowania. Dlatego dzisiaj opisuję jedną z ciekawszych według mnie ofert inwestowania w nieruchomości.

Jak kupić mieszkanie za 10.900 zł każdy pewnie się zastanawia, ale jest taka opcja. Mzuri CFI bo tak nazywa się firma dzięki której możemy inwestować grupowo w kupno nieruchomości już od 10.900 zł bo taki jest najmniejszy próg wejścia w inwestycję.

Mzuri Crowdfund Investing (Mzuri CFI) to nowy koncept oparty na inwestowaniu grupowym, który umożliwia inwestowanie w nieruchomości osobom posiadającym niewielki kapitał. Wystarczy już kwota 10.900 zł aby móc zacząć wspólnie inwestować i czerpać korzyści z wynajmu.

Koncept Mzuri CrowdFund Investing jest realizowany poprzez powoływanie inwestycyjnych spółek celowych – Mzuri CFI (x…). W tej chwili przystępować można do Mzuri CFI 2, pozostałe spółki zakończyły już nabór Inwestorów.

Każda ze spółek może mieć nieco odmienną strategię:

  • zakup i remont kamienicy w celu sprzedaży mieszkań (to jest strategia pierwszej spółki Mzuri CFI 2 oraz czwartej Mzuri CFI 4),
  • zakup i remont kamienicy w celu długoterminowego wynajmu mieszkań,
  • zlecenie budowy nowej czynszówki w celu sprzedaży mieszkań (to jest strategia piątej spółki Mzuri CFI 5, która jest aktualnie w przygotowaniu),
  • zlecenie budowy nowej czynszówki w celu długoterminowego wynajmu mieszkań,
  • budowa portfela mieszkań na wynajem w celu regularnego wypłacania zysków z czynszu najmu (to jest strategia drugiej spółki Mzuri CFI2)
  • flipping mieszkań połączony z budową portfela mieszkań na wynajem, re-inwestowanie zysków przez kilka lat w celu pomnożenia majątku, rozpoczęcie wypłacania zysków po okresie zakumulowania kapitału (to jest strategia trzeciej spółki Mzuri CFI ALfa)
  • inne przykłady strategii, możliwe również wykorzystanie kilku z powyższych strategii w jednym modelu

 

Dodam że zwrot z inwestycji z Mzuri CFI 1 wyniósł 13,6% przy zakładanym 8%. Na stronie Mzuri jest formularz kontaktowy jak byście chcieli wiedzieć dodatkowe szczegóły zostaną one przesłane indywidualnie na @.

Myślę że jest to bardzo ciekawa forma inwestowania porównując ją dzisiaj z lokatami bądź innymi formami. A tutaj niewielkim kosztem może stać się posiadaczem części nieruchomości.

 

Jak by ktoś potrzebował więcej informacji zapraszam do kontaktu jak również komentowania.

 

pozdrawiam S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *